Reklama

Reklama

Zaginął Damian Buras, piłkarz Wisły Kraków

​Zaginął Damian Buras. Piłkarz Wisły Kraków, który był ostatnio wypożyczony do Unii Tarnów. Od poniedziałku nie ma kontaktu z 21-letnim zawodnikiem. Policja rozpoczęła poszukiwania piłkarza.

Ekstraklasa. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Buras ostatni raz był widziany w sobotę około godziny 18 na dworcu głównym PKP w Krakowie. Od tamtej pory nie ma kontaktu z zawodnikiem.

Policja rozpoczęła już poszukiwania piłkarza. Sprawę prowadzi Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie.

Damian Buras ma 21 lat, szczupłą sylwetkę, ciemne włosy i mierzy 180 centymetrów.

Wychowanek Hutnika Kraków trafił do Wisły w 2012 roku, ale nie zadebiutował jeszcze w Ekstraklasie. Regularnie zostaje wysyłany na wypożyczenia do słabszych klubów.

Reklama

Komunikat o zaginionym

Zaginął:

DAMIAN BURAS

Lat: 21

zam. Kraków, Nowa Huta

Zaginiony 25 stycznia br. około godz.14.00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, waga około 75 kg, włosy ciemne, krótkie po bokach wygolone, oczy koloru zielonego, nos prosty, uszy przylegające.

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był: w czarną, sportową kurtkę z kapturem, ciemne spodnie dresowe, jasny podkoszulek, obuwie sportowe firmy "NIKE" w kolorze niebiesko-granatowym. Zaginiony posiadał przy sobie plecak sportowy koloru czarnego z niebieskimi wstawkami.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z VII Komisariatem Policji w Krakowie:

Tel. 12 61-52-911, 12 61-53-616 lub 997.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL