Reklama

Reklama

  • 1 .Raków Częstochowa (24 pkt.)
  • 2 .Legia Warszawa (23 pkt.)
  • 3 .Górnik Zabrze (20 pkt.)
  • 4 .Zagłębie Lubin (18 pkt.)
  • 5 .Śląsk Wrocław (17 pkt.)
  • 6 .Pogoń Szczecin (16 pkt.)
  • 7 .Lechia Gdańsk (16 pkt.)
  • 8 .Jagiellonia Białystok (14 pkt.)

Wisła w górach, abonamenty w Krakowie

Piłkarze Wisły Kraków szukają formy w Tatrach. Trener Robert Maaskant wyciska z nich siódme poty. W środę, w ramach relaksu i integracji grupy zabrał piłkarzy na wyprawę w Tatry. Wszystko po to, aby czteroodcinkowy na razie serial ligowych meczów bez zwycięstwa został przerwany.

Od poniedziałku wicemistrzowie Polski przebywają w Zakopanem. Środa dla wiślaków zaczęła się już o godz. 7, a o godz. 7:30 drużyna miała zaplanowany pierwszy tego dnia trening.

Reklama

Pierwszym punktem dnia były zajęcia na siłowni i na basenie. Potem piłkarze ruszyli w góry. Cała drużyna kolejką linowa wyjechała na Kasprowy Wierch i stamtąd poszła na półtoragodzinną wędrówkę. Zawodnicy górskimi szczytami pomaszerowali w kierunku szczytu Beskid. Pogoda sprzyjała, bo od rana w Tatrach świeciło słońce, ale i tak ciepłe kurtki przydały się zawodnikom. Część z obcokrajowców na wyprawę ruszyła ubrana w czapki i rękawiczki. W górach bowiem temperatura bliska jest zera stopni.

Bezpośrednio po powrocie do hotelu piłkarze zjedli obiad, po którym dostali kilkadziesiąt minut czasu wolnego. O godz. 15, na stadionie COS-u drużyna miała trening piłkarski.

Wiślacy pod Tatrami robią wszystko, by na ich meczach kibice nie nudzili się tak bardzo, jak na ostatnim spotkaniu ze Śląskiem Wrocław, gdy sytuacji podbramkowych podopieczni Roberta Maaskanta mieli jak na lekarstwo.

Klub "Białej Gwiazdy" rozpoczął sprzedaż abonamentów na mecze Wisły Kraków. W skład abonamentu wchodzą cztery spotkania przy Reymonta 22: trzy mecze ligowe - z Lechią Gdańsk, Legią Warszawa i Zagłębiem Lubin oraz mecz Pucharu Polski z Widzewem Łódź. Równocześnie klub informuje, że osoby, które kupiły abonamenty w pierwszej części sprzedaży (prowadzona była do 1 października 2010), mecz Pucharu Polski z Widzewem mają automatycznie dołączony do abonamentu.

Nabywcy abonamentów nie będą musieli stać w kolejkach po pojedyncze bilety na hitowe mecze (jak ten z Legią), a na dodatek zyskają pierwszeństwo przy zakupie karnetu na rundę wiosenną 2011 r.

Abonamenty kupić będzie można w sklepie Wiślacki Świat w następujących godzinach: pon. - pt. od 11:00 do 18:00, sobota od 10:00 do 14:00.

Oto ceny abonamentów na trzy ligowe spotkania oraz jeden mecz Pucharu Polski:

Sektory D, F: 95 zł (dla posiadaczy kart kibica) i 105 zł (pozostali),

Sektory E 23-24: 155 zł (dla posiadaczy kart kibica) i 165 zł (pozostali),

Sektory E11-12, E15-16, E21-22, E25-26: 125 zł (dla posiadaczy kart kibica) i 135 zł (pozostali),

Sektor G (dla najzagorzalszych kibiców): 70 zł (dla posiadaczy kart kibica) i 80 zł (pozostali).

Nie ma już możliwości zakupu abonamentów na sektory E13 i E14. Miejsca na nie w całości zostały wyprzedane w pierwszej części sprzedaży abonamentów.

Zniżka dla posiadaczy Kart Kibica obowiązuje tylko i wyłącznie osoby, które przyjdą do Wiślackiego Świata z Kartą Kibica. Osoby, które nie posiadają Kart Kibica, a są zainteresowane zakupem abonamentów, muszą przygotować swoje dane: imię, nazwisko i numer PESEL. W przypadku obcokrajowców zamiast numeru PESEL należy podać numer paszportu, prawa jazdy lub dokumentu tożsamości. Na jedną Kartę Kibica lub jeden numer PESEL można kupić wyłącznie jeden abonament.

Dowiedz się więcej na temat: Kraków | mecz | mecze | PESEL | Wisła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama