Reklama

Reklama

Wisła testuje Witalija Bałaszowa

Wisła Kraków na oficjalnej stronie poinformowała, że testuje nowego zawodnika. Z ekipą "Białej Gwiazdy" trenuje ukraiński napastnik Witalij Bałaszow, który jednak nie ma klubu od lipca zeszłego roku.

25-letni Bałaszow do tej pory występował tylko na Ukrainie. Ostatnim jego zespołem był Czarnomorec Odessa. Wcześniej był wypożyczony do drużyny Howerła Użhorod. W 2009 roku zadebiutował w ukraińskiej ekstraklasie. Od lipca 2015 roku jest bez klubu.

Bałaszow w sezonie 2014/2015 zaliczył 15 meczów, strzelił dwa gole i zanotował dwie asysty. 

Wisła usilnie szuka wzmocnień na skrzydło. Zerwane więzadła wciąż leczy Emmanuel Sarki i nie wiadomo czy wróci w tym sezonie do gry. Krakowski klub w ostatnich dniach zakontraktował także Patryka Małeckiego z Pogoni Szczecin. 

Reklama

Linię ofensywną "Białej Gwiazdy" w styczniowym oknie transferowym wzmocnił także Czech Zdenek Ondraszek. W grudniu do drużyny dołączył również występujący do tej pory w trzeciej lidze dolnośląsko-lubuskiej 20-letni Krzysztof Drzazga.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy