Reklama

Reklama

Wisła podpisała umowę z Gminą Miejską Kraków na wynajem stadionu

Wisła Kraków poinformowała o podpisaniu umowy z Gminą Miejską Kraków na wynajem stadionu przy ul. Reymonta.

Krakowski klub podpisał dwie umowy. Pierwsza dotyczy dzierżawy stadionu do 30 czerwca 2019 roku, a druga wynajmowania pomieszczeń biurowych i magazynowych na terenie obiektu (do końca sierpnia przyszłego roku).

"Tak jak to miało miejsce w poprzedniej umowie, umożliwiającej rozegranie pierwszych trzech meczów obecnego sezonu Ekstraklasy, warunkiem koniecznym udostępnienia Wiśle Kraków SA Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana na każde ze spotkań jest każdorazowa wpłata na 48 godzin przed planowanym rozpoczęciem meczu kwoty 100 000 zł netto plus VAT" - napisano w oświadczeniu podpisanym przez klub i Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

Reklama

Poinformowano, że krakowski ZIS otrzymał w środę na konto opłatę za wynajem stadionu na sobotni mecz z Górnikiem Zabrze.

Czynsz za pomieszczenia stadionowe wynosił będzie 21 tys. zł miesięcznie (plus VAT).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL