Reklama

Reklama

Wisła Kraków zmieniła zdanie. Wysyła dwóch przedstawicieli na Galę Ekstraklasy

Wszystko wskazuje na to, że wbrew wcześniejszym doniesieniom Wisła Kraków nie zbojkotuje poniedziałkowej Gali Ekstraklasy. W uroczystości kończącej ligowy sezon 2021/22 wezmą udział prezes Dawid Błaszczykowski i trener Jerzy Brzęczek.

Jak informuje serwis sport.tvp.pl, wiadomość o obecności przedstawicieli "Białej Gwiazdy" na Gali Ekstraklasy wpłynęła do organizatorów w ostatniej chwili. Właściwie już po zamknięciu listy gości.  

W poniedziałek pojawią się w Warszawie prezes Dawid Błaszczykowski i trener Jerzy Brzęczek. Aż do dzisiaj w przestrzeni medialnej krążyła informacja o bojkocie ze strony krakowskiego klubu - gala miała się odbyć bez udziału przedstawicieli Wisły. 

Reklama

Taki zamysł był zapewne efektem fatalnej atmosfery wokół ekipy 13-krotnych mistrzów Polski. W ich obozie nie było nikogo, kto miałby ochotę pojawiać się w świetle reflektorów. 

Wisła Kraków poza elitą. Spadek po 26 latach

Po 26 latach nieprzerwanej gry w krajowej elicie "Biała Gwiazda" żegna się z najwyższą klasą rozgrywkową. Przesądziła o tym wyjazdowa porażka 2-4 z Radomiakiem w przedostatniej kolejce PKO Ekstraklasy.

W kończącej sezon serii gier krakowianie ulegli przed własną publicznością Warcie Poznań 0-1. W przerwie letniej drużynę czeka rewolucja kadrowa. A później - zaciekła batalia o awans z I ligi.    

Na razie nic nie wskazuje na to, by z klubem miał się pożegnać którykolwiek z trzech współwłaścicieli. Naczelne trio udziałowców tworzą Jakub Błaszczykowski, Jarosław Królewski i Tomasz Jażdżyński.  

ZOBACZ TAKŻE:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL