Reklama

Reklama

Wisła Kraków. Wysoka sprzedaż biletów na mecz o wszystko

​Już dziewięć tysięcy wejściówek na sobotni mecz z Zagłębie Lubin sprzedała Wisła Kraków - podali 13-krotni mistrzowie Polski ma swoim koncie na Twitterze.To będzie niezwykle istotne spotkanie dla Wisły. Krakowianie mają świetną passę trzech wygranych z rzędu, zajmują dziewiąte miejsce i ciągle są w grze o awans do "grupy mistrzowskiej".

Wisła będzie pewna awansu do "ósemki", jeśli w sobotę pokona Zagłębie Lubin. Rywal nie jest może najbardziej atrakcyjny, ale stawka meczu przyciąga kibiców na trybuny. 

Dlatego już do środy Wisła sprzedała dziewięć tysięcy wejściówek, podczas gdy w tym roku sprzedażowy rekord to 11,5 tys. biletów (na ostatni mecz z Jagiellonią).

Reklama

Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego w sobotę o godz. 18. Więcej o walce o "ósemkę" przeczytasz TUTAJ


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy