Reklama

Reklama

Wisła Kraków. Vukan Savicević przechodzi do Samsunsporu

Vukan Savicević odchodzi z Wisły Kraków. Od nowego sezonu Czarnogórzec będzie reprezentował barwy tureckiego Samsunsporu.

Savicević na początku 2019 roku przyszedł do Wisły ze Slovana Bratysława. We wszystkich rozgrywkach reprezentował krakowski klub w 35 meczach i zdobył sześć bramek. W minionym sezonie wystąpił 22 razy w PKO Ekstraklasie, strzelając cztery gole i notując pięć asyst.

Czarnogórzec miał z Wisłą jeszcze roczny kontrakt. Miał jednak kilka ofert i z jednej z nich zdecydował się skorzystać.

Na wykupienie Savicevicia zdecydował się Samsunspor. Według czarnogórskiego portalu vijesti.me suma transferu wynosi 300 - 350 tysięcy euro. Nowa drużyna Savicevicia w ostatnim sezonie wywalczyła awans na zaplecze tureckiej ekstraklasy.

Reklama

MP

Zobacz wyniki, tabelę i najlepszych strzelców Ekstraklasy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama