• 6 .Zagłębie Lubin (22 pkt.)
  • 7 .Jagiellonia Białystok (20 pkt.)
  • 8 .Lechia Gdańsk (19 pkt.)

Wisła Kraków - Universitatea Craiova 1-2 w sparingu

Piłkarze Wisły Kraków przegrali w ostatnim sparingu rozegranym w Turcji z rumuńską Universitateą Craiova 1-2.

Po przerwie na boisku zameldował się testowany przez Wisłę ghański pomocnik - Torric Jebrin.

W 50. minucie Brandan przepięknym uderzeniem z rzutu wolnego dał prowadzenie rumuńskiej drużynie. Dwadzieścia minut później Baluta posłał piłkę do siatki Wisły po strzale z bliskiej odległości. Trzy minuty później Guerrier wykorzystał dośrodkowanie Stępińskiego z lewej strony i zdobył gola dla Wisły.

Dla podopiecznych Franciszka Smudy pojedynek w Rumunami był ostatnim testem przed wznowieniem rozgrywek Ekstraklasy.

Wcześniej wiślacy na zgrupowaniu zremisowali z mołdawską drużyną Sheriff Tyraspol 1-1 oraz przegrali z chińskim zespołem Guangzhou R&F 0-3 i z rosyjskim Kubaniem Krasnodar 0-2.

Wisła Kraków - Universitatea Craiova 1-2 (0-0)

0-1 Brandan 50.

0-2 Baluta 70.

1-2 Guerrier 73.

Wisła Kraków: Miśkiewicz (46. Bieszczad) - Burliga (46. Witek), Głowacki (46. Żemło), Guzmics (46. Bierzało), Sadlok (46. Szywacz) - Jankowski (46. Guerrier), Stilić (46. Jebrin), Dudka (46.  Bangura), Uryga (46. Kuczak - 69. Bartosz), Garguła (46. Sarki) - Brożek (46. Stępiński).

Dowiedz się więcej na temat: Wisła Kraków | Wilde-Donald Guerrier | sparing | Franciszek Smuda