Reklama

Reklama

Wisła Kraków. Szwajcarzy zainteresowani Petarem Brlekiem?

Petar Brlek będzie łakomym kąskiem na rynku transferowym. Już dochodzą informacje o zainteresowaniu nim klubu ze Szwajcarii.

Z początku Brlek nie mógł zaaklimatyzować się w Krakowie i wiosna sezonu 2015/2016 nie była dla niego zbyt udana. Chorwacki pomocnik zaliczył tylko siedem spotkań i nie zdobył żadnej bramki.

W minionym sezonie zawodnik jednak się rozkręcił. Zagrał w 31 meczach, strzelił osiem goli i dziś może czekać na oferty z mocniejszych klubów.

O jednej z nich poinformował użytkownik Twittera o nicku Janekx89, który na ogół ma sprawdzone informacje.

Według niego szwajcarski BSC Young Boys Berno zaoferował Wiśle za Brleka milion euro plus bonusy, ale pierwsza oferta została odrzucona.

Do zamknięcia okna transferowego zostało jednak dużo czasu, a coś więcej może będzie wiadomo w poniedziałek, gdy krakowianie rozpoczną przygotowania do sezonu.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama