Wisła Kraków: Stilić i Garguła już trenują

Dobre wieści dla trenera Franciszka Smudy i fanów Wisły Kraków. Samir Stilić i Łukasz Garguła już trenują po kontuzjach i prawdopodobnie będą mogli zagrać w piątek.

W piątek o godzinie 20.30 druga w tabeli Ekstraklasy Wisła zagra w Gliwicach z dziewiątym w lidze Piastem.

Reklama

W ostatnią sobotę w meczu z Górnikiem Łęczna poważnego stłuczenia nogi doznał Stilić. Garguła narzekał na mięsień czworogłowy.

W środę obaj pojawili się na treningu.

- Poza urazami Łukasza i Semira ostatnie dni przebiegły spokojnie, zgodnie z założeniami. Od dzisiaj możemy korzystać z tych dwóch zawodników, dlatego wyjdą na dzisiejszy i jutrzejszy trening. Wniosek jest taki, że prawdopodobnie będą gotowi na piątkowe spotkanie. Pozostałe przygotowania dobiegają końca, ponieważ był to krótki mikrocykl, w którym skupiliśmy się głównie na regeneracji. Myślę, że w najbliższym meczu zagramy na 150 procent naszych możliwości - powiedział Marcin Broniszewski, asystent pierwszego trenera Wisły, cytowany na stronie klubu.

Do składu po pauzie za czerwoną kartkę wraca także obrońca Łukasz Burliga.

- Komfort bogactwa zawsze jest komfortem przyjemnym. Lepiej mieć tego typu "problemy", niż poszukiwać i tworzyć z pomocników obrońców - skomentował Broniszewski.

Dowiedz się więcej na temat: Semir Stilić | Łukasz Garguła | Wisła Kraków

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje