Reklama

Reklama

Wisła Kraków spłaciła znaczną część zaległości

- Z tego co się orientuję, to zaległości wobec piłkarzy i część zaległości wobec trenerów zostały wyrównane - powiedział Dariusz Wdowczyk, trener Wisły Kraków w telewizji nc+ przed meczem z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

Wisła od dłuższego czasu męczyła się z długami. Klub zalegał piłkarzom z wypłatami nawet za kilka miesięcy, ale wszystko wskazuje na to, że te problemy są już za krakowianami.

Mówił o tym trener Dariusz Wdowczyk, który o spłatę długów został zapytany przed kamerą nc+ przez Paulinę Czarnotę-Bojarską.

- Tak, z tego co  się orientuję, to zaległości wobec piłkarzy zostały wyrównane. Po części wobec trenerów także, więc mam nadzieję, że zarząd pracuje, by to wszystko wyczyścić do końca i żebyśmy już więcej takich problemów nie mieli - powiedział Wdowczyk.

Obecnie klubem zarządza Towarzystwo Sportowe Wisła, które przejęło Wisłę S.A. od Jakuba Meresińskiego. Okazało się, że "biznesmena" nie stać na zarządzanie klubem, a na dodatek mógł wyprowadzić z Wisły pół miliona złotych (pisaliśmy o tym TUTAJ).

Reklama

Mimo to piłkarze Wisły do meczu z Bruk-Bet Termalicą przystąpili nie martwiąc się już o zaległości finansowe.

- Ale do tej pory też graliśmy z poukładanymi głowami. Najważniejsze jednak, żebyśmy robili swoje na boisku - podkreśla Wdowczyk.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy