Reklama

Reklama

​Wisła Kraków. Socios organizują kolejny koncert

M.in. Kamil Bednarek, Organek oraz zespół Myslovitz zagrają 27 września na kolejnym koncercie organizowanym przez Socios Wisła Kraków. Dochód przeznaczony zostanie na budowę boiska dla Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.

- Zaraz po pierwszym koncercie powiedzieliśmy sobie, że to był pierwszy i ostatni raz, bo kosztowało nas to mnóstwo pracy. Jednak na drugi dzień, gdy zmęczenie przeszło, zaczęliśmy zastanawiać, kiedy zorganizować kolejny - przyznaje Piotr Leśkiewicz, prezes Socios.

Wrześniowy koncert ma zasilić kasę, z której zostanie wybudowane boisko dla Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. To kolejny cel po tym, jak organizacja przekazała klubowi na różne działania już 940 tys. zł.

- Stuletnia tradycja Wisły nie przetrwałaby, gdyby nie kibice zrzeszeni w takich organizacjach jak Socios. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie, jakie nam okazują - podkreśla trener Maciej Stolarczyk.

Jeszcze krok dalej poszedł Rafał Wisłocki, prezes TS Wisła. - Akcja ratowania klubu nie udałaby się bez wsparcia Socios. Jesteśmy wdzięczni i chcemy pozyskiwać kolejnych członków - podkreśla Wisłocki.

Kolejnym punktem pomocy od Socios będzie zorganizowanie koncertu. Odbędzie się on 27 września w hali Wisły, a swój udział potwierdzili już m.in. Kamil Bednarek, Organek, Sonbird oraz Myslovitz. Co więcej, każdy z artystów wystąpi za darmo.

- Postanowiliśmy skrzyknąć muzyków i przekonać ich, że warto. Sonbird planuje nawet nagrać specjalną piosenkę, która będzie promowała cały koncert - podkreśla Jan Malski, dyrektor artystyczny z agencji Especto. 

Bilety na koncert będzie można nabyć na Kupbilet.pl. Kosztują 50 zł i 25 zł (ulgowe).

Reklama

PJ

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL