Reklama

Reklama

Tabela gr. E "Polskiej" :
  • 1. Szwecja (4 pkt.)
  • 2. Słowacja (3 pkt.)
  • 3. Hiszpania (2 pkt.)
  • 4. Polska (1 pkt.)

Wisła Kraków. Snajper opuści Wisłę? Na razie przyszedł młody talent

Na początku tygodnia prezes Wisły Kraków Dawid Błaszczykowski przyznał, że w najbliższym czasie jest możliwe odejście jednego z zawodników krakowskiej ekipy. Wszystko wskazuje na to, że może być to Kostarykanin Felicio Brown Forbes.

30-letni napastnik w karierze zmieniał miejsce pracy praktycznie co sezon i możliwe, że teraz również odejdzie z Wisły po jednym sezonie. Reprezentant Kostaryki trafił pod Wawel niespełna rok temu, w samej końcówce letniego okienka transferowego, z Rakowa Częstochowa. Od tamtej pory strzelił dla "Białej Gwiazdy" 7 goli, choć bywały też spotkania, w których raził nieskutecznością. Mimo wszystko, fakt, że Brown Forbes jest reprezentantem Kostaryki dodatkowo wzmacnia zainteresowanie napastnikiem na rynku transferowym i w efekcie Wisła otrzymała już niejedno zapytanie o tego zawodnika w ostatnich miesiącach. W Krakowie liczą, że uda się na Brown Forbesie zarobić sensowną kwotę. 

Reklama

Paradoksalnie jednak Wiśle najbardziej potrzebne byłoby zejście z listy płac innego napastnika, czyli Fatosa Beciraja. Reprezentant Czarnogóry zarabia bowiem bardzo dobre pieniądze, a przez całą rundę w Wiśle nie trafił do siatki ani razu. Ostatecznie na wiosnę krakowianom udało się go ulokować na wypożyczeniu w Izraelu, gdzie też furory nie zrobił. Prezes Wisły Dawid Błaszczykowski otwarcie przyznał na konferencji prasowej, że z transferu Beciraja w klubie zadowoleni nie są. Działacze będą więc rozmawiać z zawodnikiem o możliwych rozwiązaniach tej sytuacji.

Kandydatem do wzmocnienia ataku "Białej Gwiazdy" jest z kolei Czech Zdenek Ondrasek, który występował już pod Wawelem w latach 2016-2019.

Tymczasem "Biała Gwiazda" ogłosiła również pozyskanie od 1 lipca 17-letniego napastnika Marcina Bartonia, który związał się z krakowskim klubem umową do 30 czerwca 2023 roku. Młody napastnik zasili drużynę CLJ U-18. Ostatnio reprezentował barwy Śląska Wrocław. 


Dowiedz się więcej na temat: Wisła Kraków | Ekstraklasa | Felicio Brown Forbes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje