Reklama

Reklama

Wisła Kraków - Semir Stilić odejdzie zimą?

Jeśli Wiśle Kraków nie uda się namówić Semira Stilicia do przedłużenia kontraktu, rozgrywający z Bośni może już zimą być wytransferowany, a w najgorszym wypadku latem odejdzie za darmo.

Umowa Stilicia z Wisłą wygasa 30 czerwca 2015 roku, więc już 1 stycznia nowego roku będzie mógł się związać z nowym pracodawcą, kontraktem obowiązującym od 1 lipca.

Wisła prowadzi negocjacje z Semirem o przedłużeniu współpracy choćby o kolejne dwa lata. Sęk w tym, że borykająca się z kłopotami finansowymi "Biała Gwiazda" nie ma zbyt mocnej pozycji negocjacyjnej. Klub zalega piłkarzom zarówno z wypłatą pensji, jak i premii. Dobra atmosfera w szatni i mocna pozycja u Smudy, jaką ma Stilić - te argumenty mogą się okazać zbyt słabe.

Tymczasem Stilicia chciałoby u siebie pół ligi, na czele z Lechem Poznań, który pod batutą Macieja Skorży staje się coraz poważniejszym graczem na krajowym rynku.

Do sprawy Stilicia odniósł się na dzisiejszej konferencji prasowej trener Franciszek Smuda.

- Nie wiem, czy Semir chciałby iść do Lecha. Daleka droga do tego. Myślę, że prędzej pójdzie do innego klubu, albo zostanie - to zależy od nas, czy będziemy w stanie go utrzymać. Trochę boję się tego zimowego okresu transferowego - powiedział Smuda.

Istnieje realne zagrożenie, że borykająca się z kłopotami finansowymi Wisła będzie traciła wartościowych piłkarzy za darmo, tak jak np. Górnik, z którego w ten sposób odszedł wyceniany swego czasu na dwa miliony euro Prejuce Nakoulma. Biednemu wiatr w oczy.
  

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy