Reklama

Reklama

Wisła Kraków. Ricardo Grym przeszedł do Wisły Płock

19-letni pomocnik Riccardo Grym tylko dwa miesiące spędził w Wiśle Kraków, dokąd trafił z młodzieżowego zespołu Borussii Moenchengladbach. "Biała Gwiazda" wytransferowała go do Wisły Płock.

Grym urodził się w Leverkusen, ma podwójne obywatelstwo: niemieckie i polskie.

Riccardo jest wychowankiem Bayeru Leverkusen. 

- Ricco jest ambitnym i pracowitym piłkarzem, jednak nie udało mu się wywalczyć miejsca w "osiemnastce", dlatego sztab szkoleniowy wyraził zgodę na transfer definitywny zawodnika do innego klubu, gdzie może liczyć na więcej szans na grę - powiedział dyrektor sportowy "Białej Gwiazdy" Arkadiusz Głowacki, cytowany przez oficjalną stronę Wisły.MB

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama