Reklama

Reklama

Wisła Kraków. Radosław Cierzniak podpisał kontrakt

W odstępie kilkunastu minut Wisła Kraków ogłosiła podpisanie kontraktów z dwoma piłkarzami. Pod Wawelem będą grać Krzysztof Mączyński i Radosław Cierzniak.

W odstępie kilkunastu minut Wisła Kraków ogłosiła podpisanie kontraktów z dwoma piłkarzami. Pod Wawelem będą grać Krzysztof Mączyński i Radosław Cierzniak.

Najpierw podpisano kontrakt z Krzysztofem Mączyńskim. Środkowy pomocnik reprezentacji Polski związał się z Wisłą trzyletnim kontraktem. W Krakowie jest to prawdziwy hit, bo "Biała Gwiazda" przeżywa duże problemy finansowe, a wychowanek Wisły wrócił do klubu po kilku latach.

Chwilę potem krakowianie zakontraktowali Cierzniaka. Jego umowa będzie obowiązywać przez najbliższy sezon. Bramkarz ma 32 lata.

Wisła transferem Cierzniaka chce zabezpieczyć się na pierwsze mecze rundy jesiennej. Kontuzjowany jest Michał Miśkiewicz, a Michałowi Buchalikowi odnowił się uraz kolana. Pierwszy będzie pauzował przez miesiąc, a drugi czeka na wyniki badań.

Co ciekawe, Cierzniak to były zawodnik... Cracovii. Poza tym reprezentował barwy m.in. Dundee United i Korony Kielce.

Oba transfery mogą zaskakiwać, bo prezes Robert Gaszyński tłumaczył, że latem chce sprowadzić do klubu trzech lub czterech graczy. W tej chwili krakowianie zakontraktowali już pięciu zawodników, a niewykluczone, że wciąż będą poszukiwać napastnika, który byłby alternatywą dla Pawła Brożka.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy