Reklama

Reklama

Tabela gr. E "Polskiej" :
  • 1. Słowacja (3 pkt.)
  • 2. Hiszpania (1 pkt.)
  • 3. Szwecja (1 pkt.)
  • 4. Polska (0 pkt.)

​Wisła Kraków. Prezes Błaszczykowski: Decyzje w sprawie trenera i dyrektora jeszcze nie zapadły

Wisła Kraków szuka trenera, a być może zatrudni także dyrektora sportowego. - Decyzje w tych sprawach jeszcze nie zapadły - zapewnia Dawid Błaszczykowski, prezes Wisły Kraków. Z naszych informacji wynika, że mocnym kandydatem na to drugie stanowisko jest Artur Płatek.

Przed Wisłą bardzo gorące lato. Krakowianie muszą wzmocnić kadrę, zatrudnić nowego trenera, a niewykluczone, że po latach zatrudnią również dyrektora sportowego.

Na razie najgłośniej mówi się  o powrocie na Reymonta Radosława Sobolewskiego. Z kolei jedną z opcji na stanowisko dyrektora, jest zatrudnienie Artura Płatka.

- Proszę mieć pewność, że jak jakieś decyzje zostaną podjęte, to będziemy o tym informowali. Nie chcę jednak mówić o planach - podkreślał prezes Błaszczykowski podczas konferencji, na której poinformowano o przedłużeniu umowy sponsorskiej z firmą Astor.

Reklama

- Widzę i zapewniam, że Wisła jest w znaczenie lepszym stanie organizacyjnym niż rok temu. Dlatego właśnie im zaufaliśmy, bo jesteśmy przekonani, że klub jest dobrze prowadzony - dodał Stefan Życzkowski, prezes firmy Astor.

W zakończonym sezonie krakowianie zajęli 13. miejsce. Jeszcze przed ostatnim meczem rozstali się z trenerem Peterem Hyballą, umowy wygasły również ośmiu piłkarzom.

PJ

Dowiedz się więcej na temat: Wisła Kraków | Dawid Błaszczykowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje