• 6 .Piast Gliwice (17 pkt.)
  • 7 .Cracovia (17 pkt.)
  • 8 .Radomiak (16 pkt.)

​Wisła Kraków - Pogoń Szczecin. Akcja meczu w wykonaniu... kibica

To była najlepsza akcja meczu! W przerwie spotkania Daria przyjęła oświadczyny Patryka, a wszystko na oczach tłumu kibiców.

15 tys. ludzi było bardzo zaskoczonych, ale najmocniej ta najbardziej zainteresowana. W przerwie spiker podszedł do pary, która mecz oglądała na specjalnej kanapie (taki przywilej co mecz ma kilku kibiców) i oddał mikrofon Patrykowi. - Skoro już jestem przy głosie, to chciałby prosić o chwilę uwagi - rozpoczął Patryk.

Za moment zasypał swoją wybrankę komplementami i w końcu przeszedł do sedna. - Już nie trzymam w niepewności, więc jeśli pozwolicie, to zadam Darii tylko jedno pytanie: "czy zostaniesz moją żoną?" - zwrócił się do wybranki w obecności wiwatujących kibiców.

Daria nie wahała się ani chwili i za moment para odbierała gratulacje od kilkunastu tysięcy kibiców. - To była akcja meczu. W końcu na tym stadionie coś się wydarzyło - skomentował jeden z fanów.

Wisła - Pogoń. Porażka po bardzo słabym meczu

Przypomnijmy, że w niedzielny wieczór Wisła po bardzo słabym meczu przegrała z Pogonią Szczecin 0-1, a zwycięską bramkę zdobył Jean Carlos Silva, były zawodnik krakowian.