Reklama

Reklama

Wisła Kraków. Mączyński: Czekam na decyzję klubu

Krzysztof Mączyński ma ofertę z Włoch i podkreśla, że teraz piłeczka jest po stronie Wisły. Jeśli krakowianie zgodzą się na transfer, Mączyński odejdzie jeszcze w tym oknie transferowym.

Zainteresowanie z włoskiej ligi potwierdził sam Mączyński. Zrobił to po przegranym meczu Wisły z Arką Gdynia aż 0-3.

- Nie wszystko jednak zależy ode mnie. Teraz czekam na to, czy kluby się ze sobą porozumieją. Czekam na decyzję Wisły - zaznacza Mączyński cytowany przez oficjalną stronę krakowskiego klubu.

Pomocnik 13-krotnych mistrzów Polski przyznaje jednak, że sam chętnie zmieniłby otoczenie.

- Jeżeli oferta będzie adekwatna, to obie strony skorzystają - Wisła finansowo, a ja sportowo. Co z tego wyjdzie, pokażą najbliższe dni - podkreśla Mączyński.

 "Corierre di Verona" podaje, że klubem, który chce sprowadzić Mączyńskiego jest Chievo Werona. Mączyński szerokiej publiczności zaprezentował się podczas Euro 2016, gdy był podstawowym zawodnikiem reprezentacji Polski.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama