Reklama

Reklama

Wisła Kraków - Macieja Jankowskiego czeka operacja

Jak poinformował na konferencji prasowej trener Wisły - Franciszek Smuda, pomocnika "Białej Gwiazdy" będzie czekał zabieg usunięcia skutków przepukliny.

Wisła ma wąską kadrę, więc strata każdego piłkarza jest odczuwalna. Maciej Jankowski nie będzie mógł zagrać w niedzielnym meczu z Górnikiem Zabrze.

Lekarze podejrzewają u Jankowskiego przepuklinę. Konieczny będzie zabieg usunięcia jej skutków, do jakiego dojdzie w grudniu.

Na razie "Jankes" będzie leczony metodami zachowawczymi, tak, by mógł wspomóc zespół w spotkaniach pozostałych do końca roku.

- Z Górnikiem Maciek nie wystąpi. Ma problemy z przepukliną. Chcemy, żeby dograł do końca sezon, a w grudniu będzie musiał przejść zabieg - powiedział trener Smuda.

Przed sezonem krakowianie stracili Ostoję Stjepanovicia, który przechodzi rehabilitację po kontuzji więzadeł krzyżowych. Z kolei przez kłopoty sercowe do gry już raczej nie wróci stoper Marko Jovanović.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL