Reklama

Reklama

Wisła Kraków. Kolejni czterej piłkarze opuszczają zespół

Wisła Kraków potwierdziła odejście kolejnej czwórki piłkarzy. Żan Medved i Urosz Radaković wrócą do klubów, z których są wypożyczeni. Z kolei umowy z Souleymanem Kone i Davidem Mawutorem nie zostaną przedłużone.

Sezon ledwie się skończył, a Wisła Kraków rozpoczęła prawdziwe "wietrzenie" szatni. Tylko w poniedziałek ogłosiła, że klub opuści aż ośmiu piłkarzy.

Wcześniej potwierdzono rozstania z Łukaszem Burligą, Rafałem Boguskim, Vullnetem Bashą i Jeanem Carlosem. Ten pierwszy już znalazł klub. Związał się z Wieczystą.

Kolejne odejścia z Wisły Kraków

Teraz "Biała Gwiazda" ogłosiła, że klub opuści kolejna czwróka. Żan Medved i Urosz Radaković wrócą odpowiednio do Slovana Bratysława i Sparty Praga, skąd byli wypożyczeni. Z kolei wygasające umowy z Souleymanem Kone i Davidem Mawutorem nie zostaną przedłużone.

Reklama

Cała czwórka dołączyła do Wisły w zimowym oknie transferowym. Medved miał być wzmocnieniem ataku, ale w 13 meczach, ani razu nie trafił do siatki. Z kolei Radaković miał dobre wejście do zespołu. Już w debiucie strzelił gola, ale odniósł też kontuzję. Szybko jednak wrócił na boisko, ale jego licznik zamknął się na sześciu występach.

Bramki nie zdobyli też Kone i Mawutor. Ten pierwszy to środkowy obrońca i w końcówce sezonu wdarł się do składu. W sumie zagrał w siedmiu meczach. Tyle samo razy, w środku pola, wystąpił Mawutor.

MP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL