Reklama

Reklama

Wisła Kraków. Kacper Laskoś z umową do grudnia 2019

Wisła Kraków skorzystała z opcji przedłużenia kontraktu z Kacprem Laskosiem, poinformował klub na stronie internetowej. Na mocy umowy kapitan zespołu Centralnej Ligi Juniorów pozostanie zawodnikiem "Białej Gwiazdy" do 31 grudnia 2019 roku.

Laskoś jest zawodnikiem Wisły od 2014 roku i rok po roku piął się w hierarchii kolejnych roczników. Obecnie "Laski", mogący występować zarówno jako środkowy obrońca, jak i defensywny pomocnik dowodzi ekipą CLJ, będąc jej kapitanem oraz... najlepszym strzelcem w trwających rozgrywkach.

18-latek ma za sobą także debiut w Lotto Ekstraklasie - 20 maja 2017 roku Laskoś rozegrał 15 minut w starciu z Pogonią Szczecin, zakończonym wynikiem 4-0 dla Wisły.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Lotto Ekstraklasy

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy