Reklama

Reklama

Wisła Kraków. Joao Gois na celowniku

Obrońca Pacos de Ferreira, Joao Gois znalazł się na celowniku Wisły Kraków - donosi portugalski serwis "Ojogo.pt". Portugalczyk może występować na prawej i lewej stronie defensywy.

Ekstraklasa - sprawdź terminarz!

Joao Gois nie może zaliczyć minionego sezonu do udanych. Rozegrał zaledwie 10 spotkań w Primeira Lidze. Dużą część sezonu stracił przez kontuzje.

27-letni Portugalczyk może występować zarówno na prawej, jak i na lewej stronie obrony. Jego transfer może być zabezpieczeniem na wypadek odejścia Macieja Sadloka.

Gois występuje w Pacos de Ferreira od 2015 roku. Wcześniej był piłkarzem innych portugalskich klubów - Sertanense, Chaves, Camacha oraz Uniao Madeira.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy