Reklama

Reklama

Tabela gr. E "Polskiej" :
  • 1. Hiszpania (0 pkt.)
  • 2. Polska (0 pkt.)
  • 3. Słowacja (0 pkt.)
  • 4. Szwecja (0 pkt.)

Wisła Kraków. Jarosław Królewski odniósł się do pożegnania klubu z Peterem Hyballą

Jeden ze współwłaścicieli Wisły Kraków Jarosław Królewski skomentował rozstanie klubu z Peterem Hyballą na swoim twitterowym profilu. Deklaruje, że obie strony "sporo się nauczyły". Współpraca Niemca z klubem zakończyła się jednak w gorącej atmosferze.

W piątek Wisła Kraków poinformowała, że Peter Hyballa nie poprowadzi już zespołu w meczu z Piastem Gliwice. "Obie strony podjęły decyzję o rozwiązaniu umowy" - napisano w oświadczeniu. 

O tym, że Niemiec nie wypełni podpisanego do czerwca 2022 roku kontraktu, mówiło się już od dłuższego czasu. Spekulowano, że popadł w konflikt z wieloma osobami w klubie, w tym z Jakubem Błaszczykowskim, co ten ostatni wymownym gestem podsumował podczas meczu z Lechem Poznań. Teraz okazuje się jednak, że trener nie dostanie nawet szansy poprowadzenia drużyny w ostatnim spotkaniu ligowym. 

Do decyzji klubu odniósł się na Twitterze jeden ze współwłaścicieli "Białej Gwiazdy" Jarosław Królewski. W swoim stylu skomentował: "W laboratorium czasami tak bywa - kluczowym jest szybko podejmować decyzje i pivotować". 

Reklama


Peter Hyballa posadę trenera "Białej Gwiazdy" objął 2 grudnia 2020 roku, zastępując na tym stanowisku Artura Skowronka. 


Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Królewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje