Reklama

Reklama

Wisła Kraków. Jakub Błaszczykowski znów kontuzjowany

Bez siedmiu zawodników będzie musiała poradzić sobie Wisła Kraków w wyjazdowym spotkaniu z Wisłą Płock (niedziela, godz. 12.30, relacja w Interii). Wśród kontuzjowanych znów jest Jakub Błaszczykowski.

W tym sezonie kapitan Wisły rozegrał tylko połowę meczów, a w zdecydowanej większości wchodził jako rezerwowy. Średnio w każdym spotkaniu, w którym wystąpił, zaliczał 43 minuty i w niedzielę dorobku na pewno nie poprawi.  

Wiosną Błaszczykowski zagrał po 20 minut z Piastem Gliwice i Pogonią Szczecin, ale teraz znów nabawił się urazu. Kontuzjowani są również Adi Mehremić, Serafin Szota, Konrad Gruszkowski i Vullnet Basha. Co prawda do treningów wrócił już Nikola Kuveljić, ale na niego trener Peter Hyballa jeszcze nie będzie mógł liczyć.

Reklama

Szkoleniowiec miał jednak także dobre wiadomości. - Po kontuzjach wracają za to Jean Carlos i Souleymane Kone - podkreślał Hyballa.

Największe problemy trener Wisły będzie miał jednak z zestawieniem obrony, ponieważ za kartki pauzuje Łukasz Burliga, a Mehremicia czeka co najmniej kilkutygodniowa przerwa.

Mecz Wisła Płock - Wisła Kraków w niedzielę o godz. 12.30. Relacja w Interii.

PJReklama

Reklama

Reklama