Reklama

Reklama

Wisła Kraków. Ironiczny wpis Bashy po pominięciu Błaszczykowskiego

Jakub Błaszczykowski nie znalazł się w kadrze meczowej na ostatni mecz z Wartą Poznań. Na ironiczny komentarz w tej sprawie pozwolił sobie Vullnet Basha.

Błaszczykowski, który już od kilku sezonów ma problemy ze zdrowiem, ostatni raz w wyjściowym składzie Wisły wyszedł na początku listopada. W dwóch meczach poprzedzających starcie z Wartą wszedł na plac gry na ostatnie minuty. Nie znalazł się jednak w kadrze meczowej na starcie z poznaniakami.

Hyballa podjął taką decyzję, choć Kubie nie doskwierał żaden uraz. Szkoleniowiec na konferencji pomeczowej wytłumaczył swoją decyzję.

Kuba poza kadrą. Hyballa tłumaczy

- Kuba Błaszczykowski przed meczem z Wartą wziął udział jedynie w 25 procentach treningów. Łącznie w 2021 roku uczestniczył w 20 procentach zajęć. Można powiedzieć, że nie jest aktualnie w formie - zaznaczył.

Jeszcze przed spotkaniem głos w tej sprawie zabrał Vullnet Basha, który także nie gra ostatnio z powodu kontuzji. Przed meczem Błaszczykowski udostępnił zdjęcie, które Basha skomentował w następujący sposób:

- Powodzenia jutro... Ach nie, nie jesteś wezwany - zaznaczył z emotikonem, rozkładającym bezradnie ręce. Wygląda na to, że trener Hyballa zaczyna mieć problem z panowaniem nad wiślacką szatnią.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL