Reklama

Reklama

Wisła Kraków. "Fakt" donosi o zwolnieniu Moskala

Efektowna wygrana 6-0 z Podbeskidziem Bielsko-Biała nie wystarczyła. "Fakt" donosi, że Wisła Kraków i tak zwolni lada chwila trenera Kazimierza Moskala. Klub czeka tylko na odpowiedni moment.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Według informacji gazety, "wyrok już zapadł, teraz trwają przepychanki, kiedy zostanie wykonany".

Posada Moskala wisiała na włosku już wcześniej. - Taki jest los trenera. Na szczęście, to nie jest walka o życie, tylko o posadę - mówił przed meczem z Podbeskidziem Moskal.

"Biała Gwiazda" zagrała znakomity mecz i wysoko wygrała, ale los Moskala podobno i tak jest przesądzony.

Reklama

Według "Faktu", właściciel Wisły Bogusław Cupiał już podjął ostateczną decyzję, a do zwolnienia szkoleniowca może dojść w najbliższych dniach.

Moskala może zastąpić trener z Bałkanów, który podobno rozmawiał już z szefami Wisły.

Gazeta sugeruje też, że może dojść do zmian w zarządzie klubu.

Walcząca z wielkimi kłopotami finansowymi Wisła wciąż płaci zwolnionemu w tym roku Franciszkowi Smudzie, a jeśli zwolni Moskala, jemu też będzie musiała płacić. Do tego dojdzie wypłata dla nowego szkoleniowca.

Ekstraklasa: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama