Reklama

Reklama

Wielki dzień dla kibiców Wisły Kraków - bilety przez internet

Po latach prób i błędów wreszcie się udało. Dzisiaj rozpoczęła się internetowa sprzedaż biletów na mecze "Białej Gwiazdy".

Po latach prób i błędów wreszcie się udało. Dzisiaj rozpoczęła się internetowa sprzedaż biletów na mecze "Białej Gwiazdy".

Sprzedaż będzie prowadzona poprzez portal bilety.wisla.krakow.pl

Aby zakupić wejściówki przez internet, najpierw należy aktywować konto. W tym celu konieczne jest posiadanie Karty Kibica Wisły Kraków. Potwierdzenie, które każdy kibic otrzymał przy wyrobieniu KK, nie jest konieczne do aktywacji konta.

Sprzedaż biletów przez internet na mecz ze Śląskiem zakończy się na 24 godziny przed spotkaniem, a więc w sobotę 17 listopada o godz. 17:00.

Więcej informacji na temat sposobu korzystania z internetowej sprzedaży można znaleźć na stronie bilety.wisla.krakow.pl Tam znajduje się instrukcja, jak krok po kroku aktywować konto oraz kupić wejściówki. Na stronie można również sprawdzić cennik biletów czy dojazd na stadion. W specjalnej zakładce "Pomoc i FAQ" umieszczone zostały podpowiedzi dotyczące działania strony oraz sprzedaży internetowej.

Informacja dla posiadaczy karnetów z sektora C


Reklama

Posiadacze karnetów na sektor C mecz Wisły ze Śląskiem Wrocław będą mogli zobaczyć z trybuny G. Odbiór biletów na tę trybunę rozpocznie się w czwartek 15 listopada.

Ze względu na decyzję wojewody małopolskiego trybuna C na mecz ze Śląskiem Wrocław została zamknięta, a to oznacza, że kibice posiadający karnety na tę cześć stadionu nie będą mogli skorzystać ze swoich uprawnień, czyli zasiąść na sektorze C. W związku z tym te osoby będą mogły obejrzeć niedzielne spotkanie z sektora G po odebraniu biletu na tę część stadionu.

Zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Wisła Kraków - Śląsk Wrocław w niedzielę od godz. 17

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL