Reklama

Reklama

​Warta Poznań - Wisła Kraków. Sytuacja kadrowa "Białej Gwiazdy"

- Przez ostatnie dwa tygodnie mogliśmy naprawdę dobrze popracować - cieszy się Artur Skowronek. Trener Wisły Kraków przyznaje jednak, że klub jeszcze nie uporał się z pandemią koronawirusa.

Wisła tradycyjnie nie podaje którzy, a nawet ilu zawodników jest zakażonych. Skowronek przyznaje jednak, że COVID ciągle obecny jest przy Reymonta.

- Nie możemy powiedzieć, że już się z nim uporaliśmy. Sytuacja jest lepsza, ale nie w 100 procentach "czysta" - przyznaje szkoleniowiec.

Skowronka może za to cieszyć się fakt, że bez urazów ze zgrupowań reprezentacji wrócili Felicio Brown Forbes oraz Fatosz Beciraj. Kostarykanin w Krakowie zameldował się wczoraj, Czarnogórzec dzisiaj.

- Mamy raporty od ich sztabów szkoleniowych i wszystko jest tam fajnie monitorowane. Wygląda na to, że wszystko jest w porządku i obaj mogą być brani pod uwagę, jeśli chodzi o skład na mecz z Wartą Poznań - zaznacza Skowronek.

Kluby Ekstraklasy do gry wracają po dwóch tygodniach przerwy związanej z meczami reprezentacji. To była ostatnia możliwość na dłuższe treningi, bo teraz zespoły będą grały non-stop aż do drugiej połowy grudnia.

- Przez te dwa tygodnie mogliśmy jednak naprawdę dobrze potrenować i to prawie ze wszystkimi piłkarzami. Niektórzy potrzebowali popracować indywidualnie, ale są w treningu. Przed meczem z Wartą mamy jeszcze dwie jednostki, więc mam nadzieję, że to pozwoli wybrać 20 piłkarzy z całej naszej kadry - podkreśla Skowronek.

Mecz Warta Poznań - Wisła Kraków w sobotę o godz. 20. Relacja w Interii.

Reklama

Piotr Jawor

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy