Reklama

Reklama

Richard Guzmics trafi do Rumunii?

Obrońca Wisły Kraków, Richard Guzmics znalazł się na celowniku Steauy Bukareszt - donoszą rumuńskie media. "Biała Gwiazda" chce zarobić pół miliona euro na transferze Węgra.

Lotto Ekstraklasa - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Stoper Wisły znalazł się na listach życzeń wielu klubów po bardzo udanych mistrzostwach Europy. "Madziarzy" z Guzmicsem w składzie dotarli do 1/8 finału Euro we Francji, a piłkarz Wisły grał we wszystkich meczach w pełnym wymiarze czasowym.

Dzięki występom 29-latek wpadł w oko działaczy Steauy Bukareszt, która szuka wzmocnienia defensywny po transferze Fernando Vareli (przeszedł do greckiego PAOK-u Saloniki). "Biała Gwiazda" oczekuje od potencjalnego nabywcy 500 tysięcy euro, ale Rumuni chcą negocjować kwotę i zejść z ceny.

Reklama

Steaua nie jest pierwszym klubem, który interesuje się stoperem. Wcześniej informowano, że Węgrem interesuje się niemiecki RB Lipsk.

Richard Guzmics jest piłkarzem Wisły Kraków od września 2014 roku. W przeszłości występował w węgierskim Szombathely Haladas. Na koncie ma 18 występów w reprezentacji Węgier, dla której zdobył jedną bramkę. W poprzednim sezonie rozegrał 33 spotkania w Ekstraklasie, w obecnym jeszcze nie zagrał.

Steaua Bukareszt to aktualny wicemistrz Rumunii, ale w swoim kraju jest absolutnym rekordzistą. Stołeczny klub 26-krotnie zdobywał mistrzostwo Rumunii (ostatni raz w 2015 roku).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama