Reklama

Reklama

Rafał Wolski jednak trafi do Wisły Kraków?

To już przesądzone. Rafał Wolski odchodzi z belgijskiego KV Mechelen. Tamtejsze media informują, że 23-letni pomocnik przebywa obecnie w Polsce, gdzie finalizuje transfer do Wisły Kraków.

Wolski trafił do KV Mechelen z włoskiej Fiorentiny. Belgijski klub wypożyczył byłego zawodnika Legii Warszawa na 1,5 roku, a w umowie zastrzegł sobie możliwość pierwokupu. Z przybyciem Wolskiego wiązano duże nadzieje w KV Mechelen, ale Polak nie spełnił oczekiwań.

Pomocnik w bieżącym sezonie zagrał łącznie 14 meczów w barwach belgijskiego zespołu, nie strzelił gola, zaliczył tylko jedną asystę. W kilku ostatnich meczach Wolski nie mieścił się nawet na ławce rezerwowych.

O tym, że Wolski może zasilić Wisłę mówił na konferencji prasowej trener "Białej Gwiazdy" Tadeusz Pawłowski. Krakowski klub stara się również pozyskać Chorwata Petara Brleka. "Walczymy o obu zawodników, ale nie wiem nawet czy będzie choć jeden z nich. Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Myślę, że w ciągu 24 godzin to się może rozstrzygnąć" - stwierdził Pawłowski.

Reklama

Wolski wypłynął na szerokie wody w Legii. Utalentowany zawodnik znalazł się w orbicie zainteresowań Fiorentiny i w styczniu 2013 roku transfer został sfinalizowany. Polak jednak Serie A nie podbił. W sierpniu 2014 został wypożyczony do drugoligowego Bari, gdzie również mu się nie wiodło. Potem przeniósł się do KV Mechelen.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy