Reklama

Reklama

Rafał Pietrzak już wiosną może grać w Wiśle Kraków

Rafał Pietrzak od jesieni ma być zawodnikiem Wisły, ale być może krakowianie przyspieszą transfer.


Zawodnik miał z GKS-em Katowice umowę ważną do czerwca, więc już w styczniu mógł się związać z innym klubem. Skorzystał z tego prawa i zdecydował się podpisać trzyletnią umowę z Wisłą.

Pietrzak zaczął jednak przygotowania z GKS-em, ale krakowianie rozpoczęli negocjacje w sprawie jego wcześniejszego wykupienia. I wiele wskazuje, że wszystko idzie po myśli ekstraklasowca.

"Ponieważ Wisła złożyła korzystną ofertę transferu Rafała Pietrzaka, GKS wyraził zgodę na jego treningi w tym klubie" - poinformował pierwszoligowiec na Twitterze.

Reklama

To oznacza, że jeśli krakowianie przeleją na konto GKS-u satysfakcjonującą kwotę, to Pietrzak będzie mógł reprezentować Wisłę już wiosną.

Byłby to czwarty zimowy transfer klubu z Reymonta. Wcześniej sprowadzono Patryka Małeckiego, Zdenka Ondraszka i Krzysztofa Drzazgę.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama