• 6 .Raków Częstochowa (11 pkt.)
  • 7 .Wisła Kraków (11 pkt.)
  • 8 .Wisła Płock (10 pkt.)

Porażka Wisły Kraków w sparingu z MFK OKD Karvina 1-2

Piłkarze Wisły Kraków przegrali wyjazdowy sparing z czeską drużyną MFK OKD Karvina 1-2. To pierwsza porażka "Białej Gwiazdy" w meczach kontrolnych przed nowym sezonem.

W czwartym sparingu wiślacy stracili gole w końcowych minutach pierwszej i drugiej połowy.

Jedynego gola zdobył dla nich Kamil Drzazga w 47. minucie.

W piątek Wisła rozegra ostatni sparing - w Sosnowcu zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Wcześniej krakowianie pokonali Akademię Piłkarską Kmita Zabierzów 10-0 (okręgówka), Zagłębie Sosnowiec 3-1 i zremisowali z Ruchem Chorzów 1-1.

MFK OKD Karviná - Wisła Kraków 2-1 (1-0)

Bramki: 1-0 Puchel (41.), 1-1 Drzazga (47.), 2-1 Duda (88.).

Wisła (I połowa): Miśkiewicz - Kujawa, Uryga, Cywka - Bartosz, Popović, Brlek, Małecki, Pietrzak - Boguski - Zachara. (II połowa): Miśkiewicz (73. Zając) - Jović, Uryga, Żemło, Cywka, Mójta - Brlek, Popović - Boguski - Drzazga, Ondraszek.