Reklama

Reklama

Piękny gest Wisły przed meczem z Legią

Legia Warszawa, po środowym remisie Jagiellonii z Rakowem Częstochowa, jest już pewna mistrzostwa Polski. Dlatego przed meczem na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej Wisła Kraków uhonorowała ich mistrzowskim szpalerem, pokazując, że klubowe animozje nie mają wpływu na szacunek dla rywali.

Legia była pewna mistrzowskiego tytułu na trzy kolejki przed końcem, jednak wszystko rozstrzygnęło się nie w meczu tej drużyny, ale w starciu Jagiellonii z Rakowem. Remis tych drużyn sprawił, że zespołowi prowadzonemu przez Czesława Michniewicza nikt nie mógł już odebrać mistrzowskiego tytułu.

Pierwszym spotkaniem, do którego Legia przystępowała w glorii mistrza kraju, było zatem starcie z Wisłą Kraków. "Biała Gwiazda" zachowała się jak na profesjonalistów przystało i nie bacząc na klubowe animozje ustawiła szpaler dla najlepszej drużyny tego sezonu. 

Reklama

Niby taki gest wydaje się czymś oczywistym, ale nie każdego na to stać. W sieci krążą zresztą ironiczne zestawienia fanów, którzy wyliczają kluby, które zdążyły już pogratulować Legii i te wciąż czekające.

KK

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL