Reklama

Reklama

Patryk Małecki rozwiązał kontrakt z Eskisehirsporem

Patryk Małecki nie jest już zawodnikiem Eskisehirsporu. Taką informację można m.in. przeczytać na facebookowym profilu tureckiego klubu.

Małecki latem tego roku został wypożyczony z Wisły Kraków do Eskisehirsporu. Po 12 miesiącach miał zostać definitywnie wykupiony. Tymczasem "Mały" nie podbił tureckiej ekstraklasy.

Zagrał tylko w pięciu meczach ligowych, czterech w Lidze Europy oraz w jednym w Pucharze Turcji. Zdobył gola i zaliczył jedną asystę.

Teraz wszystko wskazuje na to, że wiosną znowu będzie grał w Wiśle.

Wiceprezes krakowskiego klubu pytany przez INTERIA.PL o ewentualny powrót Małeckiego do Wisły przyznał, że widzi w zespole miejsce dla Patryka.

Reklama

Powrót skrzydłowego na Reymonta wzmocni konkurencję w ekipie Tomasz Kulawika. Wiśle brakowało bowiem skrzydłowych.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy