Reklama

Reklama

Patryk Małecki: Nigdy więcej grupy spadkowej

Wisła Kraków w swoim ostatnim meczu sezonu pokonała na wyjeździe Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-3. "Biała Gwiazda" zajęła ostatecznie 9. miejsce. - Nie chciałbym już nigdy więcej grać w grupie spadkowej - powiedział pomocnik krakowskiego klubu Patryk Małecki.

"Popełniliśmy dużo błędów w defensywie. Nie tylko obrońcy, ale cały zespół. Po pierwszej połowie wyciągnęliśmy wnioski, stworzyliśmy lepsze widowisko. Co prawda nie ustrzegliśmy się błędów, ale cieszy nas wyjazdowe zwycięstwo" - podsumował Małecki spotkanie z Podbeskidziem na oficjalnej stronie internetowej Wisły.

Krakowianie utrzymali pozycję lidera grupy spadkowej Ekstraklasy. "Chcieliśmy wygrać grupę spadkową. Przegraliśmy w niej jeden mecz, można być więc zadowolonym. Nie chciałbym jednak już nigdy więcej grać w grupie spadkowej. Tu nie gra się w piłkę, tu każdy mecz to wojna o punkty. Zrobimy wszystko, żeby grać o dużo wyższe cele" - stwierdził pomocnik "Białej Gwiazdy".

Małecki po przyjściu do Wisły w przerwie zimowej stał się jej wiodącym graczem, który wyprowadził "Białą Gwiazdę" na prostą. "Nie mnie oceniać moją grę. Cieszę się, że mogłem pomóc, cieszę się, że jestem w Wiśle. Kocham ten klub i w każdym meczu zostawiam całe serce na boisku" - przyznał Małecki, który większość swojej kariery spędził przy Reymonta.

Reklama

Wyniki ostatniej kolejki i końcowa tabela grupy spadkowej Ekstraklasy

Wyniki, terminarz i tabela grupy mistrzowskiej Ekstraklasy


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL