Reklama

Reklama

Pacheta po porażce Korony z Wisłą: Uważam, że zagraliśmy dobry mecz

- Gdy się nie wykorzystuje okazji grając z takim przeciwnikiem, to płaci się za to drogo - ocenił Jose Rojo Martin Pacheta, trener Korony Kielce po porażce z Wisłą w Krakowie 0-1.

- Uważam, że zagraliśmy dziś dobry mecz. Brakuje mi jeszcze danych statystycznych z tego spotkania, ale wydaje mi się, że mieliśmy tyle samo sytuacji do strzelenia bramki co Wisła. Jednak gdy się nie wykorzystuje okazji grając z takim przeciwnikiem, to płaci się za to drogo.

- Najbardziej martwi, że po tym meczu mam dwóch kontuzjowanych zawodników, Piotra Malarczyka i Przemysława Trytkę. Zobaczymy jak poważne są to urazy - dodał trener Korony.

- Po bardzo trudnym spotkaniu zdobyliśmy trzy punkty. Już wcześniej byliśmy świadomi, że nie będzie dziś łatwo o zwycięstwo. Właściwie wszystkie zespoły, które przyjeżdżają do Krakowa ograniczają się do obrony na własnej połowie - powiedział Marcin Broniszewski, drugi trener Wisły Kraków. 

Reklama

- W przerwie Rafał Boguski zgłosił nam, że nie da rady dłużej grać. Być może infekcja, którą przeszedł w tym tygodniu, przeszkodziła w jego dalszym występie. Nie jest to jednak nic poważnego - dodał.

Ekstraklasa - zobacz wyniki, strzelców, składy, terminarz i wyniki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL