Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (18 pkt.)
  • 2 .Śląsk Wrocław (17 pkt.)
  • 3 .Lechia Gdańsk (16 pkt.)
  • 4 .Pogoń Szczecin (16 pkt.)
  • 5 .Zagłębie Lubin (15 pkt.)
  • 6 .Raków Częstochowa (14 pkt.)
  • 7 .Jagiellonia Białystok (12 pkt.)
  • 8 .Wisła Kraków (11 pkt.)

Od piątku wiślackie karty kibica

Już w najbliższy piątek punktualnie o godzinie 11 rozpocznie się wydawanie nowych kart kibica. Będą one wyrabiane w nowo otwartej Strefie Kibica, która znajdować się będzie pod trybuną D, czyli w narożniku północno-wschodnim stadionu Wisły.

Zalety Karty Kibica:

* jest spersonalizowanym identyfikatorem każdego kibica Białej Gwiazdy,

* ułatwia zakup karnetu lub biletu na mecze Wisły,

* pozwoli w przyszłości na zakup biletów przez internet,

* zapewnia sprawne wejście na stadion,

* umożliwia otrzymywanie informacji o najnowszych promocjach i zniżkach.

Czas na nowe karty kibica:

Nową kartę kibica wyrabiać będzie można wyłącznie osobiście. Cały proces jej wydawania trwać będzie kilka minut. Od teraz karnety na stadion przy Reymonta 22 będą mogły kupić wyłącznie osoby, które posiadają nowe karty kibica. W trakcie rundy wiosennej zostanie dla nich wprowadzona również sprzedaż biletów przez internet. W przyszłości w oparciu o nowe karty klub planuje uruchomianie kolejnych funkcjonalności, np. zakup biletów w punktach handlowych na terenie Małopolski czy wprowadzenie specjalnego programu lojalnościowego dla kibiców. Od rundy jesiennej posiadacze kart kibica będą mogli również zakupić karnety przez internet.

Reklama

Klub informuje, że wraz z rozpoczęciem wydawania kart kibica 2011 wszystkie wydane dotychczas karty straciły ważność. W związku z wejściem w życie Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych wszystkie nowe Karty są w pełni spersonalizowane, tzn. zawierają imię, nazwisko, numer PESEL oraz wizerunek twarzy. Oznacza to, że przy wejściu na stadion Kartą może posługiwać się tylko i wyłącznie osoba, której dane widnieją na Karcie, co podobnie jak w przypadku biletów będzie podlegało weryfikacji.

Jak wyrobić nową kartę kibica?

Aby wyrobić nową kartę, trzeba przyjść do Strefy Kibica wraz z dokumentem tożsamości, na którym podany jest numer PESEL posiadacza oraz widoczne jego zdjęcie (np. dowód osobisty).

Należy również uzupełnić wniosek, który dostępny będzie na miejscu w Strefie Kibica. Wniosek można także pobrać z internetu, klikając tutaj. W najbliższym czasie zostanie też uruchomiona możliwość wypełniania wniosku bezpośrednio przez internet.

Z wypełnionym wnioskiem i dokumentem tożsamości należy udać się do jednego z dwunastu stanowisk. Pracownik Wisły wykona każdemu Kibicowi zdjęcie, które znajdować będzie się zarówno na samej karcie jak i w bazie danych. W związku z tym prosimy o nie przynoszenie swoich zdjęć, gdyż na Kartach drukowane będą wyłącznie fotografie zrobione na miejscu.

Opłata za wyrobienie nowej karty kibica wynosi jedynie 10 zł.

Karty dla dzieci i obcokrajowców

Wyrabianie kart kibica przez dzieci i obcokrajowców różni się nieznacznie od opisanego powyżej procesu. Obcokrajowcy muszą wypełnić specjalne wyznaczone dla nich pola w części 1b na wniosku i zamiast numeru PESEL podać numer i rodzaj dokumentu tożsamości, który musi również zawierać zdjęcie (np. paszport lub prawo jazdy).

W przypadku dzieci, które nie ukończyły 13. roku życia (decyduje data urodzenia) wniosek o wydanie Karty musi wypełnić oraz podpisać rodzic lub opiekun prawny i to on również musi go złożyć. Dziecko, dla którego wyrabiana jest Karta, musi być obecne z opiekunem, gdyż konieczne jest zrobienie zdjęcia. Przy wyrabianiu karty należy okazać dokument tożsamości dziecka, a także dokument potwierdzający jego numer PESEL (na przykład książeczkę zdrowia lub potwierdzenie nadania numeru PESEL).

Osoby pomiędzy 13. a 18. rokiem życia część wniosku numer 1a wypełniają samodzielnie, a dodatkowo na ich wniosku musi być także wypełniona część numer 2, którą uzupełnia i podpisuje rodzic lub opiekun prawny. Osoby między 13. a 18. rokiem życia Karty mogą wyrabiać same, bez obecności opiekuna. Przy jej wyrabianiu muszą one okazać swój dokument tożsamości, a także dokument potwierdzający numer PESEL (na przykład książeczkę zdrowia lub potwierdzenie nadania numeru PESEL).

Dzieci do lat 6 na stadion przy Reymonta 22 będą miały możliwość wejścia na podstawie biletu opiekuna, stąd też nie ma konieczności wyrabiania dla nich kart.

Kiedy wyrabiać nową kartę kibica

Wydawanie nowych kart kibica rusza już w piątek, 4 lutego, o godzinie 11:00. Wychodząc naprzeciw fanom Wisły, klub zdecydował, że strefa kibica będzie otwarta także w weekend.

Godziny otwarcia strefy:

- poniedziałek - piątek godz. 11:00-20:00

- sobota - niedziela, godz. 10:00-16:00

Godziny otwarcia Strefy Kibica mogą ulegać zmianie w dni, w które Wisła Kraków będzie rozgrywała mecze na swoim stadionie. Aby uniknąć kolejek, prosimy też o wyrabianie nowych kart kibica w inne dni niż te, w których rozgrywane są spotkania ligowe i pucharowe na stadionie przy Reymonta 22.

Strefa Kibica, czyli nowa jakość dla fanów Białej Gwiazdy

Na kibiców Białej Gwiazdy w Strefie Kibica, która znajduje się pod sektorem D, czeka zupełnie nowa jakość. Wszystkie dwanaście stanowisk do wydawania Kart Kibica będzie w pełni skomputeryzowanych, a kibice obsługiwani będą w komfortowych warunkach.

Oprócz wydawania nowych Kart w Strefie Kibica prowadzona będzie także sprzedaż biletów i karnetów w nowych kasach klubu. W przyszłości powstaną tu także nowoczesny sklep klubowy oraz muzeum Wisły Kraków. Już teraz jednak w Strefie Kibica nie zabraknie wielu wiślackich akcentów!

W razie potrzeby do dyspozycji naszych Kibiców pozostaje infolinia pod numerem 12 623 95 95. Wszelkie zapytania dotyczące nowych kart można kierować również drogą mailową na adres: bilety@wisla.krakow.pl.

Szczegółowy harmonogram sprzedaży karnetów i biletów zostanie podany w osobnym komunikacie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje