Reklama

Reklama

Nowy prezes Wisły przemówił! Ma do kibiców jedną prośbę

- Proszę o czas i wyrozumiałość - zwrócił się po raz pierwszy do kibiców Władysław Nowak, nowy prezes Wisły Kraków. Fani odpowiedzieli: "Prezesie, chcemy napastnika".

Nowak prezesem Wisły jest od poniedziałku. Zastąpił Dawida Błaszczykowskiego, który odszedł wraz z wiceprezesem Maciej Bałazińskim. Obaj oddali się do dyspozycji już po spadku zespołu z Ekstraklasy, ale zostali kilka tygodni dłużej, by przygotować klub na funkcjonowanie w pierwszoligowej rzeczywistości.

Teraz jednak sprawy w swoje ręce wziął Nowak. Biznesmen do tej pory zajmował się budowlanką i od 2015 r. jest współwłaścicielem w Nowak-Mosty Sp. z o.o. Ta firma od ponad trzech lat wspiera Wisłę, ale teraz Nowak ma zdecydowanie ograniczyć w niej swoją działalność, by poświęcić się pracy w klubie.

Reklama

Nowy prezes na razie nie udziela wywiadów, na dalszy plan zeszło też zorganizowanie konferencji prasowej lub briefingu. Nowak w końcu przemówił jednak do kibiców, a zrobił to za pośrednictwem niespełna 30-sekundowego nagrania w mediach społecznościowych. Mówi w nim:

- Drodzy kibice i sympatycy Wisły Kraków. Nazywam się Władysław Nowak i od 1 sierpnia jestem prezesem zarządu Wisły Kraków. To dla mnie olbrzymi zaszczyt, ale i wielka odpowiedzialność. Dlatego z tego miejsca proszę o czas i wyrozumiałość. W pierwszej kolejności pragnę skupić się na pracy, w której wasze wsparcie jest nieocenione. Jestem dumny z bycia częścią tak wspaniałej społeczności. Do zobaczenia przy R22 - kończy nowy prezes Wisły.

Pod filmikiem, oprócz tradycyjnych życzeń powodzenia, kibice domagają się oczywiście awansu, a także sprowadzenia napastnika. Przypomnijmy, że temat bramkostrzelnego zawodnika przy Reymonta wałkowany jest od tygodni, a drużyna snajpera z prawdziwego zdarzenia nie ma od czasów Alona Turgemana, który z Wisłą pożegnał się w 2020 r.

Odra Opole - Wisła Kraków. Gdzie i kiedy oglądać mecz?

Tymczasem krakowianie przygotowują się do kolejnego spotkania ligowego. Mecz Odra Opole - Wisła Kraków w piątek o godz. 20.30. Transmisja w Polsacie Sport i Polsat Box, relacja na Sport.Interia.pl.

PJ 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL