Reklama

Reklama

Nieoczekiwany wpis. Współwłaściciel Wisły pogratulował ligowym rywalom

Jeden z właścicieli Wisły Kraków Jarosław Królewski, na Twitterze, zwrócił się do kibiców Lecha Poznań i innych drużyn, które zajęły czołowe miejsca w PKO Ekstraklasie. Pogratulował im osiągnięć w tym sezonie i dodał „Do zobaczenia (mam nadzieję) wkrótce”.

Wisła Kraków spadła z PKO Ekstraklasy. Pod ostrzałem kibiców znalazł się zarząd klubu i trzej właściciele - Jakub Błaszczykowski, Tomasz Jażdżyński i Jarosław Królewski.

Ten ostatni gościł wczoraj w pokoju twitterowym i usiłował tłumaczyć powody spadku. Miał jednak problemy z połączeniem i do wielu kibiców przekaz nie doszedł.

Gdy już przebolał spadek, złożył gratulacje Lechowi Poznań, który sięgnął po mistrzostwo Polski oraz pozostałym czołowym ekipom. Ma nadzieję, że w niedalekiej przyszłości Wisła znowu będzie mogła mierzyć się z tymi drużynami.

Reklama

"Spóźnione gratulacje dla społeczności Lecha Poznań za zdobycie MP, Rakowa i Pogoni Szczecin za miejsce na podium oraz Lechii Gdańsk za 4 pozycję. Do zobaczenia (mam nadzieję) wkrótce" - napisał Królewski na Twitterze.

Reklama

Reklama

Reklama