Reklama

Reklama

  • 1 .Wisła Kraków (3 pkt.)
  • 2 .Pogoń Szczecin (3 pkt.)
  • 3 .Raków Częstochowa (3 pkt.)
  • 4 .Legia Warszawa (3 pkt.)
  • 5 .Śląsk Wrocław (1 pkt.)
  • 6 .Warta Poznań (1 pkt.)
  • 7 .Bruk-Bet Termalica (1 pkt.)
  • 8 .Cracovia (1 pkt.)

Meresiński: Nie jestem już właścicielem Wisły

- Już nie jestem właścicielem Wisły Kraków, proszę zostawić moją osobę w spokoju, nie mam już żadnych praw do tego klubu, wszystko już nie należy do mnie - mówi w rozmowie z Szymonem Jadczakiem, właściciel Wisły Kraków Jakub Meresiński.

Lotto Ekstraklasa - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Po żenujących wypowiedziach na oficjalnej stronie klubu, wciąż jeszcze aktualny właściciel Wisły Kraków - Jakub Meresiński udzielił krótkiego wywiadu dziennikarzowi śledczemu Szymonowi Jadczakowi na jego blogu "Pisane na ostro".

- Już nie jestem właścicielem Wisły Kraków, proszę zostawić moją osobę w spokoju, nie mam już żadnych praw do tego klubu, wszystko już nie należy do mnie. Za sekundę spółka Projekt-gmina.pl też już nie będzie należeć do mnie. Od dnia dzisiejszego jestem osobą fizyczną a nie osobą publiczną - powiedział Meresiński.

Reklama

Wbrew temu, co mówi, oficjalnego potwierdzenia sprzedaży klubu TS-owi.

- Umowa sprzedaży jest gotowa, mój pełnomocnik prawny podpisze ją w ciągu godziny, to jeden z krakowskich adwokatów wyznaczony przeze mnie. Umowa dżentelmeńska już została zawarta. Kwota umowy jest tajna. Nie mogę się wypowiadać na ten temat - stwierdził właściciel Wisły, zapytany o pewność jego słów.

- Nie sądziłem, że się zadzieją takie rzeczy, to raz. Miałem fajny pomysł na to i fajnych ludzi którzy mieli to wesprzeć i ratować.  A trzy to gdyby nie ja, to nie wiadomo gdzie by ta Wisła teraz była. A już różne rzeczy można było domniemywać - dodał Jakub Meresiński.

- Pomysł był fajny. Ale teraz chcę odpocząć, jadę na zasłużony urlop, który musiałem przełożyć przez to zamieszanie. To była była ostatnia przygoda z czymś takim. Nie chcę już rozmawiać o Wiśle Kraków - zaokńczył, odpowiadając na pytanie o całą sytuację związaną z zakupem klubu.

Wypowiedzi pochodzą z bloga Szymona Jadczaka - "Pisane na ostro".

Dowiedz się więcej na temat: Jakub Meresiński | Wisła Kraków

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje