Reklama

Reklama

Mecz Cracovia - Wisła. Cywka: jesteśmy gotowi na wojnę

Piłkarze Wisły przygotowują się do derbowego spotkania z Cracovią. Tomasz Cywka otwarcie przyznaje, że podopieczni Dariusza Wdowczyka są gotowi na wojnę.

Lotto Ekstraklasa - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

"Biała Gwiazda" dwukrotnie przegrała w wyjazdowych meczach z drużynami z Trójmiasta - Arką i Lechią. Obrońca krakowian uważa jednak, że poprzednie porażki nie mają żadnego znaczenia.

"Po zwycięstwach mielibyśmy jeszcze więcej pewności siebie, a na żaden mecz nie trzeba nas dodatkowo mobilizować. Ale w derbach tym bardziej - wychodzimy, gramy o trzy punkty dla całego Krakowa, dla naszych kibiców. Liczy się dla nas tylko zwycięstwo!" - podkreśla Cywka.

Ma świadomość, że między piłkarzami obu drużyn rozegra się bitwa, a być może nawet wojna. "To szczególny mecz, w którym nikt nie ma prawa odstawić nogi i nie powalczyć. Wojna? Jesteśmy na nią gotowi! Zarówno fizycznie jak i mentalnie" - dodaje na zakończenie.  

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama