Reklama

Reklama

Łukasz Garguła zostaje w Wiśle Kraków

Łukasz Garguła nadal w Wiśle Kraków. Piłkarz podpisał nowy kontrakt z klubem. Umowa została podpisana na rok z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

- Cieszę się bardzo, bo sprawa mojego kontraktu toczyła się już od jakiegoś czasu. Rozmawiałem wcześniej z trenerem, który chciał, żebym został w drużynie - powiedział 33-letni pomocnik, cytowany na oficjalnej stronie Wisły.

Garguła trafił do Wisły w 2009 roku.

- Przykład Arka Głowackiego, Radka Sobolewskiego czy kilku zawodników Ruchu Chorzów pokazuje, że jeśli tylko zdrowie pozwala, to chęci są, będę chciał grać jak najdłużej - powiedział zawodnik.

Reklama

Jak dodał, "cel w Wiśle zawsze jest taki sam, i nic się w tej kwestii nie zmienia - walka o mistrzostwo Polski".

- Jednak jest to bardzo długa i trudna droga, co było widać podczas tego sezonu, gdy zmagaliśmy się z kartkami i kontuzjami. Na pewno potrzebna nam szeroka kadra. W przyszłym sezonie trzeba zakasać rękawy i walczyć, bo jak pokazała pierwsze runda, jesteśmy w stanie rywalizować o czołowe lokaty - powiedział Garguła.

- Teraz musimy się skoncentrować na solidnych przygotowaniach i każdym kolejnym spotkaniu w nowym sezonie - zakończył zawodnik "Białej Gwiazdy".

Krakowski klub poinformował także, że zawodnikami "Białej Gwiazdy" w sezonie 2014/2015 nie będą: Fabian Burdenski, Patryk Fryc, Danijel Klarić, Michał Nalepa, Michał Szewczyk.

Już wcześniej informowaliśmy, że z Wisłą rozstają się także: Michał Chrapek (Catania, włoska Serie B) i Emmanuel Sarki (Ingolstadt, 2. Bundesliga). Wilde-Donald Guerrier negocjuje kontrakt z FC Zurich.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL