Reklama

Reklama

Konrad Plewa na testach w Wiśle Kraków

Konrad Plewa, urodzony w Nowym Targu, a mieszkający w Nowym Jorku, pojawił się na testach w Wiśle Kraków - poinformował klub w swoim serwisie internetowym.

Konrad Plewa gra jako defensywny pomocnik lub też środkowy, bądź prawy obrońca.

"Wyjechałem z rodziną do USA, będąc siedmiolatkiem" - powiedział.

"Obecnie gram w drużynie Seton Hall Pirates, która bierze udział w rozgrywkach NCAA. W czasie wakacji uczestniczę natomiast w treningach drużyny New York Red Bulls" - dodał.

"W tej chwili trudno mi powiedzieć, ile potrwają testy w krakowskiej drużynie. Chciałbym podkreślić, że zostałem pod Wawelem bardzo ciepło przyjęty zarówno przez zawodników, jak i sztab szkoleniowy. Wszystko to sprzyja pokazaniu się trenerowi Kulawikowi z jak najlepszej strony" - zapewnił testowany pomocnik.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL