Reklama

Reklama

Kibice Wisły: Winni spadku muszą zostać ukarani!

Im bliżej ostatniego spotkania Wisły Kraków w Ekstraklasie, tym atmosfera wokół klubu robi się gorętsza. "Winni spadku muszą zostać ukarani!" - pisze jedna z grup kibicowskich i namawia do przyjścia na mecz w czarnych barwach. Spotkanie Wisła Kraków - Warta Poznań w sobotę o godz. 17.30. Transmisja w Canal+ , relacja na Sport.Interia.pl.

W niedzielę Wisła przegrała w Radomiu 2-4 i po 26 latach żegna się z Ekstraklasą. Zanim to się jednak stanie, krakowianie muszą jeszcze rozegrać ostatnie spotkanie sezonu - w sobotę na swoim stadionie z Wartą Poznań. 

Piłkarze i zarząd Wisły woleliby pewnie, żeby sezon już się skończył, bo sobotnie pożegnanie zapowiada się na manifestację niezadowolenia kibiców. 

"To co się stało w niedzielę odcisnęło piętno na nas wszystkich. Nie ma, że nic się nie stało, że tak łatwo zostanie wybaczone, po sezonie bezgranicznego wsparcia cała społeczność wiślacka czuję się oszukana przez tych co planowali top 4, hard resety i snuli dalekosiężne plany, które nijak się mają do rzeczywistości" - pisze na facebooku grupa kibicowska Ultra Wisła [pisownia oryginalna].

Reklama

CZYTAJ TAKŻE: Czystki po spadku. Najlepszy piłkarz opuści Wisłę!

"Sportowo sięgnęliśmy dna, pewne sprawy muszą zostać wyjaśnione a winni takiego stanu rzeczy ukarani. W sobotę wszyscy na czarno! Do zobaczenia na Reymonta!" - dodają kibice. 

Wiele wskazuje na to, że także oprawa ostatniego spotkania Wisły w Ekstraklasie będzie specyficzna. Kibice "Białej Gwiazdy" już zaczynają apelować, by oszczędzić im zwyczajowego wywoływania nazwisk piłkarzy przez spikera przed meczem. Nie chcą skandować nazwisk zawodników, którzy doprowadzili do spadku klubu.

W klubie podkreślają jednak, że ostateczna decyzja w tej kwestii jeszcze nie zapadła

Wisła Kraków - Warta Poznań. Gdzie i kiedy oglądać mecz?

Spotkanie Wisła Kraków - Warta Poznań w sobotę o godz. 17.30. Transmisja w Canal+ , relacja na Sport.Interia.pl. 

PJ

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL