Reklama

Reklama

Kamil Kuczak podpisał nowy kontrakt z Wisłą Kraków

Jeden z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia – Kamil Kuczak podpisał z „Białą Gwiazdą” nowy, roczny kontrakt z opcją przedłużenia o trzy lata.

Jeden z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia – Kamil Kuczak podpisał z „Białą Gwiazdą” nowy, roczny kontrakt  z opcją przedłużenia o trzy lata.

"Jestem bardzo zadowolony z tego faktu, Wisła jest wielkim klubem, dlatego cieszę się, że w Krakowie będę kontynuował karierę piłkarską. Trafiłem do drużyny, w której jest wielu doskonałych i doświadczonych zawodników, mogę się dużo od nich nauczyć. Takich piłkarzy jak Paweł Brożek czy Arkadiusz Głowacki nie trzeba nikomu przedstawiać" - powiedział tuż po podpisaniu umowy Kuczak.
"Wspólnie tworzymy ciekawy zespół, który może dać wiele radości kibicom z Reymonta 22" - twierdzi "Kuczi". Po czym dodaje: "Nie ma co ukrywać, że jestem uniwersalnym zawodnikiem, mogę grać na wielu pozycjach. Moja ulubiona? Gra tuż za napastnikiem, ale w meczach juniorów występowałem także jako defensywny pomocnik. Na treningach postaram się udowodnić trenerowi Smudzie, że nie popełnił błędu, dając mi szansę".
"Oczywiście mieliśmy bardzo krótką przerwę, ale w profesjonalnej piłce to norma. Musimy zwrócić większą uwagę na odnowę biologiczną. Dzięki niej z pewnością dojdziemy do bardzo dobrej formy" - kończy Kuczak.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL