Reklama

Reklama

Kadrowe kłopoty Franciszka Smudy

W sobotnim meczu Wisły z Widzewem (1-2) pięciu zawodników "Białej Gwiazdy" zostało upomnianych przez sędziego żółtymi kartkami. Dla trzech z nich oznacza to, że nie pomogą drużynie w najbliższym meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Ostoja Stjepanović ujrzał ósmą, a Donald Guerrier - czwartą żółtą kartkę w tym sezonie i nie wystąpią przeciwko drużynie Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Dla Gordana Bunozy to już dwunaste upomnienie w bieżących rozgrywkach, a to oznacza, że nie zagra on nie tylko w spotkaniu z "Góralami", ale także w pierwszym meczu rundy finałowej T-Mobile Ekstraklasy.

To nie koniec problemów kadrowych Franciszka Smudy. W sobotę kontuzji stawu skokowego doznali Michał Chrapek i Michał Nalepa. Drugi w wymienionych pojawił się w Myślenicach o kulach z założonym butem ortopedycznym na prawej nodze. "Przerwa w treningach Michała potrwa około trzech, czterech tygodni" - powiedział lekarz Wisły Mariusz Urban na oficjalnej stronie klubu.

W przypadku Chrapka sprawa nie wygląda aż tak poważnie. "Zrobimy wszystko, aby zagrał już w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała" - dodał Urban.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama