Reklama

Reklama

Kacper Laskoś przeszedł z Wisły Kraków do GKS-u Tychy

19-letni pomocnik Wisły Kraków - Kacper Laskoś odszedł do GKS-u Tychy.

Tyski klub poinformował, że pozyskał młodego zawodnika za zasadzie transferu definitywnego. Laskoś podpisał kontrakt do 30 czerwca 2021 roku.

Piłkarz urodzony w Gorlicach grał w LKS Szymbark, Gliniku Gorlice, a następnie w klubach z Nowego Sącza - Dunajcu i Sandecji. Przed sezonem 2014/15 trafił do akademii Wisły Kraków i był wyróżniającym się zawodnikiem grającej w Centralnej Lidze Juniorów.

W Ekstraklasie zadebiutował 20 maja 2017 roku w spotkaniu z Pogonią Szczecin, ale był to jedyny jego występ w krajowej elicie.

Reklama

Reprezentował Polskę grając w kadrach do lat 16, 17 i 18.

Na boisku najczęściej występuje na pozycji defensywnego pomocnika lub środkowego obrońcy.

Laskoś wystąpił w środę w sparingowym meczu GKS-u z Widzewem (2-3).

MZ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy