Reklama

Reklama

Kacper Chorążka trenuje z pierwszą drużyną Wisły Kraków

Bramkarz Kacper Chorążka został dołączony do pierwszego zespołu Wisły Kraków. Z kolei kilkanaście dni temu do rezerw przeniesiono Radosława Cierzniaka.

Krakowianie rozglądali się za bramkarzem po tym, gdy umowę z Legią podpisał Cierzniak. Co prawda bramkarz ma z Wisłą umowę do czerwca, ale klub postanowił ukarać go przesunięciem do rezerw.

W kadrze krakowian jest teraz dwóch bramkarzy: Michał Buchalik i Michał Miśkiewicz. Wisła chciałaby pozyskać jeszcze jednego, ale na razie transferu nie przeprowadziła. 

W tej sytuacji do kadry pierwszego zespołu został dołączony 17-letni Chorążka, który z Wisłą ma już podpisany profesjonalny kontrakt.

Młody bramkarz uważany jest za duży talent. Występował m.in. w reprezentacji U-16.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy