Reklama

Reklama

Joerg Loeser tweetuje do fanów Wisły Kraków?

Na Twitterze pojawiło się konto Joerga Loesera, który jest właścicielem firmy rzekomo chcącej przejąć Wisłę Kraków – Stechert Gruppe. Jeden z pierwszych wpisów odnoszą się bezpośrednio do fanów „Białej Gwiazdy”.

Ekstraklasa: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

"Drodzy fani Wisły Kraków! Prosimy o zaufanie i cierpliwość. Mamy nadzieję na możliwość owocnej współpracy" - to jeden z wpisów, jaki pojawił się na koncie Joerga Loesera. Został napisany w języku niemieckim.

Możemy tam także znaleźć podane dalej wpisy z polskich mediów, dotyczące ostatnich informacji związanych ze sprzedażą "Białej Gwiazdy".

Ciężko jednak zweryfikować wiarygodność powstałego konta. Na jego korzyść przemawia fakt znajdującego się przekierowania do strony "Stechert Stahlrorhmoebel GmbH". Na niekorzyść - fakt, że zostało ono założone dwa dni temu, 24 lipca 2017 roku, trzy dni po tym, jak w Polsce pojawiła się wiadomość o chęci kupna Wisły przez niemiecką firmę.

Reklama

W ciągu niespełna trzech dni pojawiło się na koncie 10 tweetów. Wśród nich znalazł się też jeden napisany po polsku.

"Naszym celem jest powrót Wisły Kraków do europejskich pucharów" - czytamy.

We wtorek w południe odbyła się konferencja z zarządem krakowskiego klubu, który ma wiele wątpliwości, jeśli chodzi o nowego inwestora. Tele-Fonika w tym samym dniu poinformowała jednak, że rozpoczyna się faza sprzedaży klubu. Nowy inwestor w czwartek ma pojawić się w Krakowie.

Co ciekawe, rok temu Wisłę Kraków z rąk Tele-Foniki przejmował Jakub Meresiński. On również przy tej okazji wykazał się aktywnością na Twitterze, tyle że jego kariera zakończyła się na dziewięciu wpisach.

AK, MB

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL